Pomoćnik voditelja logistike (m/ž)

Puno radno Ostalo

Opis posla

Pomoćnik voditelja logistike  - jedan izvršilac (m/ž) sa sjedištem u Sarajevu

Opis radnog mjesta
  • Planiranje, organizovanje, vođenje i kontrola svih procesa unutar službi transporta i skladištenja na dnevnom, sedmičnom i mesečnom nivou,
  • Obezbeđivanje uslova za kvalitetan logistički servis (planiranje transportnih kapaciteta,planiranje ruta, organizacija i optimizacija putnih pravaca,itd.),
  • Analitičko i administrativno praćenje rada službi kroz informacioni sistem, putne naloge, analizu tahograf traka, i sl. i njihovo arhiviranje
  • Upravljanje ljudskim resursima kroz selekciju, obuku i praćenje zaposlenih u sektoru logistike i
  • Upravljenje voditeljima skladišta.

Očekujemo
Kandidati za navedenu poziciju kandidati trebaju ispunjavati sljedeće uvjete:
  • VSS, saobraćajna ili ekonomska struka,
  • Iskustvo od minimum 2 godine na istim ili sličnim poslovima,
  • Praktično poznavanje tehnologija i alata neophodnih za savremeni logistički servis,
  • Organizatorske sposobnosti i orijentisanost na timski rad,
  • Izražena proaktivnost, preciznost i sistematičnost u radu i
  • Odlično znanje engleskog jezika i rada na računaru.

Za navedenu poziciju nudimo:
  • Izazovan posao u dinamičnom okruženju izuzetno motiviranih suradnika,
  • Mogućnost kontinuiranog ličnog i profesionalnog usavršavanja,
  • Rad u stabilnoj i dobro organiziranoj kompaniji i
  • Plata i druge beneficije u skladu sa znanjem, iskustvom i rezultatima.

Ukoliko zadovoljavate navedene uvjete, spremni ste na nove izazove i rad u dinamičnom okruženju, pošaljite nam svoj CV putem opcije "PRIJAVI SE NA OGLAS" ili putem pošte na adresu: Planet d.o.o,  Safeta Zajke 271, 71000 Sarajevo s naznakom “ZA NATJEČAJ”.

Samo kandidati koji uđu u uži izbor će biti kontaktirani.
Oglas je otvoren do 31.10.2019.