Sales Analyst (m/ž)

Puno radno Ostalo

Opis posla

Sales Analyst  - jedan izvršilac (m/ž) sa sjedištem u Sarajevu

Opis radnog mjesta:
  • Kreira i analizira dnevne / sedmične / mjesečne izvještaje za prodajne timove i Principale,
  • Razvija, održava i pruža prognoze i analize za Odjel prodaje koji pokrivaju proizvode, brandove i kanale distribucije,
  • Dizajnira / razvija funkcionalne izvještaje na temelju poslovnih zahtjeva,
  • Održava modele poslovne inteligencije radi dizajniranja, razvoja i generiranja standardnih i ad-hoc izvještaja,
  • Izrađuje nove skupove podataka i strukture podataka za podršku poslovnim potrebama,
  • Koristi analize za prepoznavanje poslovnih prilika za organizaciju i
  • Identificira područja slabosti u organizaciji radi poboljšanja performansi uz davanje preporuka i
  • Priprema izvještaja za sastanke Uprave kompanije.

Očekujemo
Kandidati za navedenu poziciju kandidati trebaju ispunjavati sljedeće uvjete:
  • VSS/SSS,
  • 1 godina iskustva na sličnim poslovima, po mogućnosti u FMCG kompaniji,
  • Vrlo dobro poznavanje Excela, PowerPointa i upotrebe IT sustava (poznavanje programiranja smatrat će se kao prednost),
  • Tečno znanje engleskog jezika,
  • Analitičke vještine, tačnost i orijentacija na detalje i
  • Vrlo dobre komunikacijske i prezentacijske vještine

Za navedenu poziciju nudimo:
  • Izazovan posao u dinamičnom okruženju izuzetno motiviranih suradnika,
  • Mogućnost kontinuiranog ličnog i profesionalnog usavršavanja,
  • Rad u stabilnoj i dobro organiziranoj kompaniji,
  • Plata i druge beneficije u skladu sa znanjem, iskustvom i rezultatima.

Ukoliko zadovoljavate navedene uvjete, spremni ste na nove izazove i rad u dinamičnom okruženju, pošaljite nam svoj CV putem opcije "PRIJAVI SE NA OGLAS" ili putem pošte na adresu: Planet d.o.o,  Safeta Zajke 271, 71000 Sarajevo s naznakom “ZA NATJEČAJ”.

Samo kandidati koji uđu u uži izbor će biti kontaktirani.
Oglas je otvoren do 31.10.2019.