HR Manager (m/ž)

Puno radno Ostalo

Opis posla

HR Manager  - jedan izvršilac (m/ž) sa sjedištem u Sarajevu

Opis radnog mjesta
  • Provedba strategija razvoja ljudskih resursa i zapošljavanja
  • Regrutacija i selekcija u skladu sa planom zapošljavanja,
  • Usklađivanje rada kompanije sa zakonima koji reguliraju radne odnose,
  • Pružanje postojećim i potencijalnim zaposlenicima validnih i pravovremenih informacija u vezi sa poslovnom politikom organizacije i procedurama rada, radnim zaduženjima i uvjetima rada, zaradom i beneficijama, mogućnostima napredovanja i drugim pitanjima od značaja za zaposlene,
  • Obavještavanje zaposlenih o svim relevantnim promjenama u vezi sa ljudskim resursima,
  • Suradnja sa rukovoditeljima organizacijskih jedinica po svim pitanjima, relevantnim za ljudske resurse,
  • Evaluacija, praćenje i unapređenje radne uspješnosti zaposlenih (produktivnosti),
  • Analiza potreba za obukom u suradnji sa rukovoditeljima organizacijskih jedinica,
  • Planiranje i organiziranje edukacija i stručnog usavršavanja zaposlenih,
  • Praćenje fluktuacije i odsustva, predlaganje mjera za unapređenja,
  • Provođenje izlaznog intervjua radi utvrđivanja razloga za odlaske radnika i
  • Priprema izvještaja za sastanke Uprave kompanije.

Očekujemo
Kandidati za navedenu poziciju kandidati trebaju ispunjavati sljedeće uvjete:
  • VSS (menadžment ljudskih resursa, poslovna administracija i slične oblasti su prednost),,
  • poznavanje oblasti radnog prava i regulative, poznavanje oblasti upravljanja ljudskim resursima (planiranje kadrova, regrutiranje, selekcija, upravljanje učinkom, nagrađivanje, procjena radne uspješnosti, razvoj kadrova, obrazovanje…),
  • visoko razvijene vještine komunikacije i pisanog izvještavanja,
  • znanje engleskog jezika,
  • dobro poznavanje rada na računalu (Word, Excel, Power Point),
  • radno iskustvo na rukovodećim pozicijama u oblasti ljudskih resursa.
Za navedenu poziciju nudimo:
  • Izazovan posao u dinamičnom okruženju izuzetno motiviranih suradnika,
  • Mogućnost kontinuiranog ličnog i profesionalnog usavršavanja,
  • Rad u stabilnoj i dobro organiziranoj kompaniji i
  • Plata i druge beneficije u skladu sa znanjem, iskustvom i rezultatima.

Ukoliko zadovoljavate navedene uvjete, spremni ste na nove izazove i rad u dinamičnom okruženju, pošaljite nam svoj CV putem opcije "PRIJAVI SE NA OGLAS" ili putem pošte na adresu: Planet d.o.o,  Safeta Zajke 271, 71000 Sarajevo s naznakom “ZA NATJEČAJ”.

Samo kandidati koji uđu u uži izbor će biti kontaktirani.
Oglas je otvoren do 31.10.2019.