IT Specijalist (m/ž)

Puno radno Ostalo

Opis posla

IT Specijalist  - jedan izvršilac (m/ž) sa sjedištem u Sarajevu

Opis radnog mjesta:
  • Administracija mreže i tehnička podrška korisnicima mreže,
  • Instaliranje, nadogradnja i održavanje  softvera i hardvera,
  • Analiziranje poslovnih procesa u svrhu razvoja IT-aplikacija i sistema,
  • Upravljanje IT-projektima u svrhu unapređenja poslovnih procesa i

Očekujemo
Kandidati za navedenu poziciju kandidati trebaju ispunjavati sljedeće uvjete:
  • VSS/SSS,
  • Iskustvo na istim ili sličnim poslovima,
  • Analitički, proaktivan pristup rješavanju problema,
  • Snažne organizacijske sposobnosti,
  • Sposobnost za rad pod pritiskom u svrhu zadovoljenja rokova i ciljeva,
  • Spremnost, sposobnost i fleksibilnost organizacije radnog vremena u skladu s potrebama poslovanja kompanije i
  • Održavanje sigurnosti podataka.

Za navedenu poziciju nudimo:
  • Izazovan posao u dinamičnom okruženju izuzetno motiviranih suradnika,
  • Mogućnost kontinuiranog ličnog i profesionalnog usavršavanja,
  • Rad u stabilnoj i dobro organiziranoj kompaniji i
  • Plata i druge beneficije u skladu sa znanjem, iskustvom i rezultatima.

Ukoliko zadovoljavate navedene uvjete, spremni ste na nove izazove i rad u dinamičnom okruženju, pošaljite nam svoj CV putem opcije "PRIJAVI SE NA OGLAS" ili putem pošte na adresu: Planet d.o.o,  Safeta Zajke 271, 71000 Sarajevo s naznakom “ZA NATJEČAJ”.

Samo kandidati koji uđu u uži izbor će biti kontaktirani.
Oglas je otvoren do 31.10.2019.