Vozač (m/ž)

Puno radno Transport - Skladištenje i logistika

Opis posla

OGLAS
ZA PRIJEM U RADNI ODNOS NA ODREĐENO VRIJEME

Kafe slastičarna La Delicia na osnovu ukazane potrebe raspisuje oglas za prijem radnika. Pridružite nam se i svojim znanjem, energijom i motivacijom pridonesite daljnjem jačanju našeg tima i pružanju vrhunske usluge.

KOGA TRAŽIMO?

Oslanjamo se na ljude koji su poput nas angažovani na svom poslu i rade ga sa strašću.

Ako:
  • se snalazite u dinamičnom radnom okruženju,
  • želite da napredujete u karijeri
  • želite da se edukujete kod najvećih stručnjaka u slastičarstvu
  • tražite mjesto gdje se možete ostvariti
  • želite mogućnost stalnog zaposlenja / ugovora na neodređeno

Na pravom ste mjestu – čekamo baš Vas!

Vozač - 1 izvršilac

Opis posla:
  • Upravlja i rukuje motornim vozilima
  • Brine o ispravnosti vozila
  • Vrši utovar i istovar robe

Od Vas očekujemo:
  • SSS
  • Obavezno posjedovanje B i C kategorije
  • Radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
  • Posjeduje položen državni ispit
  • Dobro razvijene organizacijske sposobnosti
  • Fleksibilnost i sposobnost prilagođavanja timskom radu

Svi zainteresovani mogu se prijaviti sa kratkim opisom (biografijom) putem opcije "PRIJAVI SE NA OGLAS" ili lično na adresu: Patriotske lige 38 radnim danima od 08:00 – 16:00 h

Prijavljeni kandidati će nakon prve selekcije biti pozvani na razgovor za posao.

Trajanje oglasa: 30 dana od dana objavljivanja.