Trgovac (m/ž)

  • Astra d.o.o
  • Mostar, Sanski Most, Ljubuški, Kiseljak, Živinice, Bihać, Sarajevo, Banja Luka
  • do 06.11.2019
Puno radno Prodaja

Opis posla

Trgovac
Sarajevo, Banja Luka, Sanski Most, Živinice, Mostar, Ljubuški, Bihać, Kiseljak

Od kandidata očekujemo:
  • SSS,
  • Radno iskustvo u trgovini,
  • Sposobnost timskog rada,
  • Poznavanje engleskog jezika,
  • Izražena komunikativnost, snalažljivost, odgovornost.

Nudimo Vam:
  • Rad u profesionalnom, prijatnom i dinamičnom okruženju,
  • Stalnu obuku i usavršavanje,
  • Mogućnost napredovanja.

Dokumentacija koju je potrebno dostaviti:
  • Fotokopija diplome o stečenim zvanjima (po zasnivanju radnog odnosa)
  • Biografija

Lokacija: Sarajevo, Banja Luka, Sanski Most, Živinice, Mostar, Ljubuški, Bihać, Kiseljak

Dokumentacija se ne vraća.

Prijave slati na adresu: Astra  d.o.o Sarajevo, ul. Zelenih beretki 11, 71000 Sarajevo ili putem opcije "PRIJAVI SE NA OGLAS".
Kontakt telefon: 033/727-050

Konkurs ostaje otvoren 30 dana od dana objavljivanja.
Lokacija: Mostar, Sanski Most, Ljubuški, Kiseljak, Živinice, Bihać, Sarajevo, Banja Luka

Broj pozicija

10