Električar (m/ž)

Puno radno Zanatske usluge

Opis posla

Uslovi za radno mjesto:
OPŠTI USLOVI
  • da je državljanin BiH
  • da se protiv njega ne vodi krivični postupak
  • da posjeduje važeći pasoš

POSEBNI USLOVI
  • radno iskustvo i samostalan rad na traženim poslovima
  • poželjno poznavanje njemačkog jezika

Opis radnog mjesta:

Radno mjesto za navedene poslove podrazumijeva rad svih vrsta elektroinstalaterskih radova JAKE ILI SLABE STRUJE na gradilištima u Bosni i Hercegovini, Crnoj Gori i Njemačkoj:
  • elektroinstalacije u industriji, poslovnim prostorima, zgradama
  • polaganje kablova
  • montaža trasa za kablove
  • fina montaža rasvjete, prekidača, utičnica, sistema za vatrodojavu, interfon i videonadzor
  • montiranje razvodnih ormara te spajanje istih
  • sposobnost čitanja elektroinstalacijskih planova (shema)
  • funkcionalna ispitivanja sistema i njihovo puštanje u rad

Radnicima koji su dovoljno stručni da organizuju i vode poslove nudimo radno mjesto poslovođe na radilištu.

Ostale napomene:
  • Prijave sa biografijom možete poslati putem opcije "PRIJAVI SE NA OGLAS".
  • Za sve radnike smještaj i prevoz su obezbijeđeni.
  • Za eventualna pitanja možete pozvati broj 061/763-173 ili 032/202-280 svakim radnim danom u periodu od 08:00 do 16:00 sati.
  • Više informacija o nama možete naći na našoj web stranici
  • Kandidati koji zadovolje uslove biće pozvani na razgovor.
  • Konkurs je otvoren do popune radnih mjesta.

Broj pozicija

5