Key account manager (m/ž)

  • Planet doo
  • Banja Luka, Tuzla, Sarajevo Bosna i Hercegovina
  • do 14.10.2019
Puno radno Ostalo

Opis posla

Key Account Manager  - po jedan izvršilac (m/ž) sa sjedištem u Sarajevu, Tuzli, Banja Luci

Opis radnog mjesta:
  • Ostvarenje zacrtanih prodajnih planova za dodijeljene ključne kupce,
  • Razvoj i implementaciju prodajnih strategija,
  • Upravljanje asortimanom, promotivnim aktivnostima i izvedbom na mjestu prodaje
  • Koordinacija prodajnih aktivnosti sa Principalima.

Očekujemo:

Kandidati za navedenu poziciju trebaju ispunjavati sljedeće uvjete:
  • VSS/Master,
  • Minimalno 2 godine iskustva na istim i sličnim poslovima,
  • Inicijativu i komunikativnost,
  • Analitički, proaktivan pristup te izražene pregovaračke sposobnosti,
  • Sposobnost samostalnog i kreativnog rješavanja problema,
  • Orijentiranost na rezultate,
  • Vozačka dozvola B kategorija,
  • Znanje rada na računaru (MS Office).

Za navedenu poziciju nudimo:
  • Stimulativna mjesečna primanja uz mogućnost ostvarivanja bonusa,
  • Mogućnost kontinuiranog ličnog i profesionalnog usavršavanja i napredovanja,
  • Pozitivnu radnu atmosferu i rad u timu motiviranih i stručnih suradnika,
  • Službeni automobil i mobitel.

Ukoliko zadovoljavate navedene uvjete, spremni ste na nove izazove i rad u dinamičnom okruženju, pošaljite nam svoj CV putem opcije "PRIJAVI SE NA OGLAS" ili putem pošte na adresu: Planet d.o.o,  Safeta Zajke 271, 71000 Sarajevo s naznakom “ZA NATJEČAJ”.

Samo kandidati koji uđu u uži izbor će se kontaktirati. Oglas je otvoren do 14.10.2019.

Broj pozicija

3