Menadžer uplatnih mjesta (Menadžer podregiona) (m/ž)

Puno radno Ostalo

Opis posla

Osnovne dužnosti:
  1. Organizuje nesmetan i besprekoran rad uplatnih mjesta na podregionu
  2. Obezbjeđuje poštovanje svih propisanih pravila i procedura i njihovu primjenu
  3. Odgovoran za uspješnost poslovanja uplatnih mjesta na podregionu, svih profitnih jedinica, proizvoda i usluga
  4. Upravlja ljudima, razvija ih i motiviše u radu
  5. Obezbjeđuje dobru timsku atmosferu i pozitivan odnos prema radu na podregionu kojim rukovodi
  6. Konstantno radi na širenju mreže i svojim predlozima utiče na rast i razvoj kompanije
  7. Kontaktira sa inspekcijama na terenu u okviru svoje odgovornosti
  8. Izrađuje sve potrebne izvještaje o svom radu i radu podregiona

Uslovi:
  1. Minimum VI stepen stručne spreme
  2. Najmanje 2 godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
  3. Aktivni vozač B kategorije
  4. Odlično poznavanje rada na računaru
  5. Izražene komunikacijske vještine (pisane i usmene) i vještine rukovođenja
  6. Izražene vještine organizovanja i planiranja
  7. Proaktivnost i jake interpersonalne vještine
  8. Izražene vještine pregovaranja i prezentovanja
  9. Odgovornost i pouzdanost

Molimo vas da svoje prijave s radnom biografijom i motivacionim pismom pošaljete elektronskim putem opcije "PRIJAVI SE NA OGLAS".

Krajnji rok za podnošenje prijava je 07.10.2019.godine.
Samo kandidati koji uđu u uži izbor biće kontaktirani. Nepotpune prijave neće biti uzete u obzir.