Vozač teretnog vozila s prikolicom (m/ž)

Puno radno Transport - Skladištenje i logistika

Opis posla

Uslovi koje kandidat treba da ispunjava:
  • SSS saobraćajni smjer,
  • položen državni ispit,
  • poželjno radno iskustvo,
  • vozačka dozvola C i E kategorije,
  • poželjno posjedovanje kvalifikacione kartice (licenca) i kartica za digitalni tahograf,
  • prednost imaju kandidati prijavljeni na birou za zapošljavanje,
  • spremnost za rad u timu.

Nudimo Vam:
  • dinamično poslovno okruženje,
  • redovna mjesečna primanja

Kandidati s kojima bude zasnovan radni odnos, dužni su dostaviti sljedeće dokumente:
  • Potvrdu sa biroa za zapošljavanje (ukoliko je kandidat na birou),
  • CIPS prijavnicu,
  • kopiju lične karte,
  • kopiju vozačke dozvole,
  • ovjerenju kopiju svjedočanstva ili diplome o završenoj stučnoj spremi
  • uvjerenje o radnom stažu.

Ukoliko posjedujete tražene vještine i iskustva Vaše prijave, uz priloženu biografiju, možete dostaviti lično, na e-mail: sirovina@bih.net.ba ili slati putem pošte na adresu:

„Trgosirovina“ d.o.o.
Halilovići br. 9
71 000 Sarajevo

Oglas ostaje otvoren 15 dana od dana objavljivanja!

Septembar, 2019. godine