Skladištar (m/ž)

Puno radno Transport - Skladištenje i logistika

Opis posla

KLADIŠTAR - 1 izvršitelj (m/ž)

Opis radnog mjesta:
  • rad na prijemu, otpremi i skladištenju roba
  • briga o brojnom stanju roba u skladištu i upravljanju skadištnim prostorom
  • utovar/istovar/dostava robe
  • tehnički poslovi u skladištu
  • planiranje otprema roba kupcima, na dnevnoj i tjednoj bazi.
  • izrada poslovnih dokumenata
  • održavanje propisanih higijenskih standarda unutar skladišta i pridržavanja pravilnika zaštite na radu
  • ostali poslovi u skladištu

Uvjeti koje kandidati trebaju ispunjavati:
  • visok nivo inicijative i motivacije za postizanje rezultata
  • izdržljivost u radu u skladu sa fizičkim potrebama radnog mjesta
  • savjesnost i ustrajnost;
  • osoba mora biti temeljita, odgovorna i s tehničkim razumijevanjem

Zainteresirani kandidati svoju prijavu za posao mogu poslati putem opcije "PRIJAVI SE NA OGLAS".

Natječaj ostaje otvoren do 04.10.2019., a u procesu selekcije kontaktirani će biti kandidati koji uđu u uži izbor.