Prodavač (m/ž)

Puno radno Prodaja

Opis posla

Pozivamo Vas se priključite našem brzorastućem timu i konkurišete na poziciji prodavača u sljedećim gradovima: Sarajevo, Bijeljina

OPIS POSLA:

• Rad sa klijentima maloprodaje;
• Odgovaranje na pitanja klijenata i rješavanje njihovih nedoumica;
• Pomoć klijentima u odabiru proizvoda;
• Upućivanje klijenata u pravilan sistem montiranja, korišćenja i čuvanja proizvoda;
• Primanje reklamacija u skladu sa propisima Kompanije;
• Rješavanje potencijalnih konflikata i nesporazuma sa klijentima;
• Rad na kasi : kucanje šifara i izdavanje fiskalnih računa;
• Izvršavanje drugih zadataka propisanih od strane generalnog direktora Kompanije

UVJETI:

•Prethodno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
• Poznavanje rada na računaru
• Orijentacija na rezultate
• Sposobnost rada pod pritiskom i u strogo predvidjenim rokovima
• Fleksibilnost u prihvatanju i izvršavanju zadataka

NUDIMO VAM:
• Rad u izazovnom okruženju u kojem ćete se neprekidno usavršavati i profesionalno sazrevati;
• Od Vas očekujemo da vredno radite, a Vaš trud će biti prepoznat i adekvatno nagrađen;
• … i još mnogo toga

Očekujemo vaše prijave i želim vam puno sreće,
Umbrella tim

Prijaviti se možete putem opcije "PRIJAVI SE NA OGLAS" ili putem email adrese: admin@umbrellashop.ba

Broj pozicija

3