Transport Koordinator

  • IN MOTION
  • Sarajevo, Bosna i Hercegovina
  • do 30.09.2019
Puno radno Transport - Skladištenje i logistika

Opis posla

inMotion d.o.o. je osnovana u Februaru 2017. godine u Sarajevu i bavi se koordinacijom transporta između tačke A i tačke B. Trenutno zapošljavamo blizu 200 radnika u Bosni i Hercegovini. Sjedište firme se nalazi u Sarajevu, sa podružnicama u Bihaću, Tuzli i Velikoj Kladuši.

Zbog ekspanzije poslovanja i potrebe za otvaranjem dodatnih radnih mjesta, raspisujemo oglas za prijem u radni odnos na sljedećoj poziciji:
Transport Koordinatori za Sarajevo, Bihać, Tuzla, Velika Kladuša

Posao Transport Koordinatora podrazumjeva koordinaciju cjelokupnog procesa komunikacije između vozača kamiona s jedne strane i kompanija kojima je potreban prevoz tereta s druge strane.

Pozicija uključuje:
Istraživanje tržišta
Pronalaženje i postavljanje tereta
Pronalaženje odgovarajućeg prevoznog sredstva
Praćenje toka transporta i utovara/istovara
Mjerenje uspješnosti obavljenog posla
Briga o zadovoljstvu klijenta

Opšti uslovi:
Min. SSS
Aktivno poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
Prethodno radno iskustvo na sličnim poslovima je prednost (nije obavezno)
Napredno poznavanje rada na računaru (Microsoft Office paket)
Pregovaračke i prodajne sposobnosti
Sposobnost organizacije, komunikacije i planiranja
Samoinicijativa, posvećenost radu i odgovornost
Pozitivan stav prema poslu i kolegama

Nudimo:
Profesionalno usavršavanje, trening i obuku za rad
Radni odnos i stimulativna primanja
Rast plate proporcionalno ostvarenim rezultatima
Rad u mladom, perspektivnom timu i dinamičnom okruženju
Rad na američkom tržištu

Šta inMotion razlikuje od drugih kompanija?
Mi kontinuirano pratimo rad svih zaposlenih što nam omogućava da ih isplatimo na osnovu njihovog truda i rada. Radno vrijeme je od 14:00h do 23:00h, sa sat vremena pauze, koje je usklađeno sa američkim radnim vremenom.

Ako težite poslu koji Vam može pružiti više, niste zadovoljni sadašnjim zaposlenjem ili sadašnjim primanjima, želite više, ambiciozni ste i pouzdani, onda ste pravi kandidat za nas!

Pozivamo mlade i ambiciozne ljude, koji žele svoju karijeru izgraditi na rezultatima i usavršavanju da nam se pridruže i pošalju svoju biografiju na inmotion.resume@gmail.com.

Dokument

Broj pozicija

15