Referent u računovodstvu

Puno radno Računovodstvo - Revizija

Opis posla

Uslovi:

- VSS ili VŠS – ekonomskog smjera

- Odlično poznavanje rada na računaru

- Poželjno radno iskustvo

- Izražene komunikacijske sposobnosti

- Efikasnost, samostalnost i odgovornost u radu

- Vozačka dozvola “ B “ kategorije

Opis posla:

- Efikasno, pravilno, blagovremeno i zakonom propisano knjigovodstveno evidentiranje svih dokumenata koji nastaju u poslovnom procesu i njihovo knjiženje u glavnu knjigu i druge propisane evidencije.

- Vođenje ostalih knjigovodstvenih evidencija

- Izrada svih vrsta izlaznih dokumenata

Prijaviti se možete putem opcije "PRIJAVI SE". Ili putem pošte na adresu:

“Širbegović Inženjering” doo Gračanica,

ul.Branilaca grada bb,

75320 Gračanica, BiH.

Uz prijavu sa dokazima o ispunjavanju uslova kandidati su dužni priložiti kratku biografiju i motivaciono pismo.

Sve dodatne informacije zainteresovani kandidati mogu dobiti na broj tel : 035/700-968. Samo kandidati koji ispunjavaju uslove i uđu u uži krug biće pozvani na razgovor