Recepcioner/ka

Puno radno Ugostiteljstvo

Opis posla

Opis posla:
  • Prijem i smještaj gostiju
  • Pregled zauzeća soba
  • Primopredaja poruka
  • Evidencija o popunjenosti hotela i o planiranim datumima dolazaka i odlazaka gostiju
  • Evidencija osnovnih podataka o gostima
  • Pružanje informacija o uslugama i prijem reklamacija gostiju
  • Prijem dnevnih rezervacija gostiju i slanje potvrda o rezervacijama
  • Poslovi naplate i evidentiranja računa
  • Recepcioner vodi blagajnu recepcije u smjeni, hotelski dnevnik, rukuje kreditnim karticama i obavlja druge poslove po nalogu predpostavljenog
  • Predstavljanje hotela kvalitetnim i uslužnim pristupom poslu.

Uslovi posla:
  • SSS/VS Turistički smjer
  • Dobro poznavanje rada na računaru (MS Office) i promotivnim aktivnostima na društvenim mrežama
  • Radno iskustvo od najmanje godinu dana na istim ili sličnim poslovima
  • Odličan govor, čitanje i pisanje najmanje jednog svjetskog jezika (poželjno engleskog), a po mogućnosti i dva svjetska jezika (engleski i njemački)
  • Organiziranost, metodičnost, analitičnost, usmjerenost i dinamičnost

Svoju biografiju i popratno pismo možete poslati putem opcije "PRIJAVI SE NA OGLAS".

Broj pozicija

3