Konobar (m/ž)

Puno radno Ugostiteljstvo

Opis posla

Opis posla:
  • Posluživanje proizvoda iz ponude objekta
  • Briga za stolnu dekoraciju, jelovnike, cjenike i sl.
  • Pripremanje restorana za rad-provjeravanje čistoće i čišćenje restorana u skladu sa standardima
  • Postavljanje švedskog stola prema standardima
  • Detaljno poznavanje jelovnika
  • Komunikacija i posluživanje gostiju
  • Dočekivanje gostiju na ljubazan i profesionalan način
  • Primanje i prosljeđivanje narudžbi odjelu kuhinje
  • Izdavanje i naplaćivanje računa
  • Održavanje i čišćenje restorana
  • Poliranje pribora za jelo i čaša

Uslovi posla:
  • SSS
  • Radno iskustvo u trajanju od minimalno 2 godine
  • Poželjno radno iskustvo u visoko kategoriziranim hotelima
  • Izvrsno poznavanje engleskog jezika u govoru
  • Izražena komunikativnost, prijatno i pristojno ponašanje
  • Visok nivo entuzijazma, posvećenosti, profesionalnosti i inicijative
  • Dobre organizacione sposobnosti i brzina u radu

Svoju biografiju i popratno pismo možete poslati putem opcije "PRIJAVI SE NA OGLAS".

Broj pozicija

3