Higijeničarka/Sobarica (m/ž)

Puno radno Ugostiteljstvo

Opis posla

Opis posla:
  • Pospremanje i čišćenje soba/apartmana u skladu sa standardima
  • Pospremanje kreveta
  • Čišćenje i brisanje prašine
  • Pranje staklenih površina
  • Pranje podova i zidova
  • Čišćenje sanitarija
  • Provjeravanje i izvještavanje nadglednika o svim promjenama u sobi i o tačnom stanju soba
  • Izvještavanje o tehničkim nedostacima ili eventualnim krađama
  • Provjeravanje gostinjskog rublja za pranje
  • Provjeravanje zaboravljenih stvari gostiju
  • Čišćenje zajedničkih prostorija, hodnika i gostinjskih stubišta
  • Održavanje reda u zajedničkim prostorijama (uredima)
  • Održavanje kolica sobarica urednima
  • Čišćenje hodnika, pranje tepiha, čišćenje staklenih pregrada po ogradama, pranje podova
  • Rad u vešeraju na pranju i peglanu posteljine

Uslovi:
  • Završena SSS
  • Najmanje godinu dana radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • Urednosti i pedantnost
  • Profesionalnost
  • Poželjno iskustvo

Svoju biografiju i popratno pismo možete poslati putem opcije "PRIJAVI SE NA OGLAS".

Broj pozicija

3