Kuhar (m/ž)

Puno radno Ugostiteljstvo

Opis posla

Opis posla:
  • Pripremanje toplih i hladnih jela
  • Priprema jela za posluživanje
  • Odabir, preuzimanje i priprema namirnica
  • Briga o prezentiranju i posluživanju jela
  • Sudjelovanje u pripremanju i sastavljanju jelovnika, dnevnih menija te u pripremi kalkulacija za određena jela i obroke
  • Organiacija rada kuharskog i pomoćnog osoblja, te organizacija cjelokupnog rada u kuhinji
  • Određivanje tehnologije pripremanja hrane, pripremanje namirnica i njihova toplinska obrada
  • Poštivanje recepata i količinskih normativa za upotrebu pojedinih namirnica u obrocima
  • Poštivanje  visoki higijenskih standarda i vođenje brige o higijeni i čistoći prostora i sredstava s kojima radi
  • Vođenje brige o skladištenju nepotrošenih namirnica i kontrola zaliha
  • Kuhari također brinu o održavanju uređaja u kuhinji, kako bi oni bili ispravni i tehnički postojani.

Uslovi:
  • Završena Ugostiteljsko-turistička škola smjer kuhar
  • Poželjne dodatne edukacije iz kulinarstva
  • Iskustvo u radu u restoranima/hotelima visoke kategorije i internacionalnih kuhinja
  • Otvorenost, komunikativnost, profesionalnost i timski rad

Svoju biografiju i popratno pismo možete poslati putem opcije "PRIJAVI SE NA OGLAS".