Komercijalista na terenu (m/ž)

Puno radno Komercijala - Prodaja

Opis posla

Uslovi za kandidate:

  • minimum srednja stručna sprema
  • vozačka dozvola B kategorije(minimum 3 godine)
  • osnovno poznavanje rada na računaru (MS Office)
  • OBAVEZNO iskustvo na istim poslovima u firmi koja se bavi distribucijom, dsd prodajom, store-to-store (od radnje do radnje) prodajom robe siroke potrošnje.

Profil kandidata:

  • analitičan,samostalan,odgovoran i dobro organizovan
  • razvijene komunikacijske i prezentacijske veštine
  • timski igrač sa pozitivnim stavom
  • sposoban da brzo uči
  • želja za poslovnim izazovima

Opis radnog mjesta:

  • rad na terenu
  • obilazak i unapređenje odnosa sa postojećim kupcima
  • pronalazak novih kupaca
  • predlaganje i implementacija mera u cilju povecanja prodaje
  • planiranje prodaje i putovanja
  • izvštavanje o radu

Zaposlenima nudimo:

  • profesionalno usavršavanje i razvoj karijere
  • prijatnu radnu atmosferu
  • stimulativnu zaradu
  • stalni radni odnos posle probnog rada

Ukoliko ste zainteresovani za ponuđenu poziciju,molimo Vas da svoju prijavu sa kratkom biografijom pošaljete isključivo putem opcije

Broj pozicija

3