Zavarivač (m/ž)

Puno radno Ostalo

Opis posla

Poduzeće ZT Tehnozaštita d.o.o. Mostar, koje se bavi djelatnošću projektiranja i izvođenja HVAC instalacija i nadzora nad građevinskim objektima svih vrsta radi povećanja obima posla traži osobe koje bi popunile slijedeće radno mjesto, a koje zadovoljavaju uvjete:

Zavarivač

Opis posla:

Varenje crnih čeličnih cijevi, varenje čeličnih konstrukcija, montiranje opreme u kotlovnici, rad u radionici i na terenu, priprema materijala, briga za opremu i skladište,

Uvjeti:
  • SSS, strojarskog usmjerenja
  • Minimalno 3 godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • Rad na visini
  • Vozačka dozvola B kategorije (poželjno C kategorije)

ZT Tehnozaštita d.o.o. nudi osobama koje zadovoljavaju uvjete:
  • probni rad, ne duži od 6 mjeseci, zatim stalni radni odnos
  • redovna primanja
  • zdravo radno okruženje
  • mogućnost napredovanja

Ukoliko smatrate da ispunjavate uvjete, pozivamo Vas da se prijavite putem opcije "PRIJAVI SE NA OGLAS".

Sve ponude će biti obrađene, a kandidate koji najbolje zadovoljavaju uvjete natječaja ćemo kontaktirati.