RADNIK / CA u maloprodajnom/veleprodajnom objektu

Puno radno

Opis posla

Volite rad sa ljudima. Uvijek ste ljubazni, nasmejani i predusretljivi.  Spremni ste da saslušate sagovornika i potrudite se da mu pomognete. Lako rješavate konflikte - čak i sa najzahtjevnijim klijentima.  Brzi ste, oštroumni i fleksibilni.

Pozivamo Vas da se pridružite našem brzorastućem timu i aplicirate za poziciju:

OPIS POSLA:

• Rad sa fizičkim i pravnim licima;
• Odgovaranje na pitanja klijenata i rješavanje njihovih nedoumica;
• Pomoć klijentima u odabiru proizvoda;
• Upućivanje klijenata u pravilan sistem montiranja, korišćenja i čuvanja proizvoda;
• Primanje reklamacija u skladu sa propisima Kompanije;
• Rješavanje potencijalnih konflikata i nesporazuma sa klijentima;
• Rad na kasi : kucanje šifara i izdavanje fiskalnih računa;
• Izvršavanje drugih zadataka propisanih od strane generalnog direktora Kompanije

UVJETI:
• VI stepen stručne spreme sanitarnog, medicinskog smjera
•Prethodno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
• Poznavanje rada na računaru
• Orijentacija na rezultate
• Sposobnost rada pod pritiskom i u strogo predvidjenim rokovima
• Fleksibilnost u prihvatanju i izvršavanju zadataka

NUDIMO VAM:
• Rad u izazovnom okruženju u kojem ćete se neprekidno usavršavati i profesionalno sazrevati;
• Od Vas očekujemo da vredno radite, a Vaš trud će biti prepoznat i adekvatno nagrađen;
• … i još mnogo toga

Zainteresovani kandidati motivacijsko pismo, CV mogu slati putem opcije "PRIJAVI SE NA OGLAS".

Očekujemo vaše prijave i želim vam puno sreće,

Umbrella tim

Broj pozicija

1