Prodajni savjetnik

Puno radno Administrativne usluge

Opis posla

Radi proširenja obima posla, KATMAR d.o.o. raspisuje konkurs za prijem u radni odnos na poziciji .

PRODAJNI SAVJETNIK

Opis posla:
- ugovaranje, zaključivanje i realizacija prodaje po planu firme
unapređivanje prodaje
- obilazak i održavanje poslovnih odnosa sa kupcima
izrada planova prodaje i priprema izvještaja o prodaji
- prijem narudžbi
- naplata potraživanja od  kupaca
- pronalaženja novih  kupaca
- analiza potencijala tržišta
- sprovođenja i analiza promotivnih aktivnosti
- praćenja i izvještavanja o aktivnostima konkurencije i tržišnim promjenama
- davanje prijedloge za proširenje asortimana kao i dopunu robe

Opšti uslovi:
- Minimalno SSS, poželjna VŠS ili VSS (po mogućnosti ekonomske ili arhitektonske struke)
- Obavezno radno iskustvo (2 godine) na istim ili sličnim poslovima i poznavanje tržišta
- Vozačka dozvola, B kategorija
- Rad na računaru - MS Office
- Pozitivan stav i odlične prodajne, komunikacijske i pregovaračke vještine
- Sposobnost samostalnog rješavanja problema
- Spremnost za aktivan terenski rad
- Aktivno poznavanje engleskog jezika