Građevinski inžinjer (m/ž)

Puno radno Građevinarstvo

Opis posla

Osnovne dužnosti:
  • Realizacija zadataka prema odobrenoj projektnoj dokumentaciji
  • Projektovanje i analiza tehničke dokumentacije (crteži, kalkulacije, specifikacije opreme i materijala) i realizacija iste na projektu
  • Koordiniranje i planiranje radnih obaveza i zadataka u saradnji sa Tehničkim rukovodiocem
  • Monitoring izvršavanja radnih zadataka radnika na projektu i osiguravanje provođenja zadanih projektnih zadataka
  • Komunikacija i koordinacija sa Investitorom
  • Izrada potrebne dokumentacije o realizaciji i problematici na gradilištu
  • Priprema i provođenje svih potrebnih kontroliranja i ispitivanja
  • Učestvovanje u pripremi i izradi sedmičnih i mjesečnog izvještaja za realizaciju projekta
  • Osiguravanje zaštite i sigurnosti na radu na gradilištu
  • Usaglašavanje projektne dokumentacije sa važećim standardima i propisima
  • Ostale aktivnosti prema potrebama i zahtjevima direktnog nadređenog.

Uslovi:
  • VSS (Građevinski fakultet – dipl. Inžinjer građevine)
  • Položen stručni ispit
  • Minimalno 3 godine radnog iskustva u struci
  • Iskustvo na poslovima na gradilištu, realizacija projektnih radova, projektovanje, itd.
  • Poznavanje rada na računaru (MS Office, Auto Cad,MS Office)
  • Obavezno poznavanje engleskog jezika (u pismu i govoru)
  • Komunikativnost, timski rad, sposobnost planiranja i organizovanja
  • Vozačka dozvola B kategorije.

Budućem članu tima nudimo:
  • Odgovornu poziciju
  • Podsticajno okruženje i prijatnu radnu atmosferu
  • Redovna ugovorena mjesečna primanja i ostale beneficije.

Mjesto rada: Olovo
Rok za prijavu je 15.07.2019. godine.

Prijave, uz priloženu biografiju dostavite putem opcije "PRIJAVI SE NA OGLAS".

Samo kandidati koji uđu u uži izbor će biti kontaktirani i pozvani na razgovor. Kandidati koji ne budu dostavili potpunu dokumentaciju neće biti uzeti u razmatranje.