Referent na poslovima nabavke neprehrambenih artikala (m/ž)

  • Amko
  • Sarajevo, Bosna i Hercegovina
  • do 17.07.2019
Puno radno Administrativne usluge

Opis posla

Za popunu radnog  mjesta:

Referent na poslovima nabavke neprehrambenih artikala

Odgovornosti referenta na poslovima navabavke neprehrambenih artikala:
  • Planiranje i provedba svih promotivnih aktivnosti
  • Koordinacija aktivnosti nabavke za Amkmo komerc d.o.o. u BiH i inostranstvu
  • Istraživanje tržišta, priprema planova i analiza radi daljeg praćenja aktivnosti na tržištu
  • Vođenje evidencije o narudžbama i praćenje rokova isporuke
  • Pravovremeno i tačno izvještavanje o poslovanju u okviru svojih odgovornosti
  • Komunikacija sa malporodajnim jedinicama i poslovnim partnerima u svrhu što efikasnije realizacije prodaje

Od Vas očekujemo:
  • VŠS/VSS - Ekonomskog smjera
  • Radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima (prednost iskustvo u nabavi i prodaji)
  • Poznavanje regionalnog tržišta
  • Poznavanje rada na računaru (MS Office, Internet)
  • Obavezno poznavanje engleskog jezika
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Komunikativnost i izražene pregovaračke vještine
  • Fleksibilnost, samoincijativnost i sistematičnost

Nudimo Vam:
  • Dodatni bonus (dodatna zarada za iskazani trud i zalaganje na poslu)
  • Mogućnost napredovanja
  • Dodatne edukacije u struci

Ukoliko želite postati dio našeg uspješnog tima, svoju prijavu (CV/Biografiju) možete poslati putem opcije "PRIJAVI SE NA OGLAS".

Kandidati pored konkursom predviđenih uslova, dužni su ispunjavati i opće uslove predviđene Zakonom  o radu.

Uz prijavu na konkurs dostaviti kopije dokumenata koji se ne vraćaju:
  1. Kratka biografija
  2.  Dokaz o radnom iskustvu  u struci
  3. Eventualnu preporuku predhodnog poslodavca

Potrebne dokumente kojima se dokazuje ispunjavanje uslova konkursa  možete dostaviti lično (svakim radnim danom od 08 - 16 h),  putem pošte  na adresu Ul.Branilaca Sarajeva 20/10 Sarajevo ili putem opcije "PRIJAVI SE NA OGLAS". Za sve dodatne informacije obratiti se na kontakt telefon 033/660-624.

Oglas ostaje otvoren 30 dana od dana objavljivanja.