Zastupnik u prodaji osiguranja (m/ž)

Puno radno Osiguranje

Opis posla

KONKURS

Zastupnik u prodaji osiguranja  (m/ž)
Tuzla – 2 izvršitelja (1 izvršitelj sa iskustvom I 1 izvršitelj bez radnog iskustva)

Od Vas očekujemo:
  • Završena VSS/ VŠS/SSS
  • Komunikativnost, odgovornost i predanost timskom radu
  • Savjetovanje klijenata i prodaju osiguravajućih proizvoda
  • Aktivno učešće u unapređenju prodaja
  • Iskustvo na istim ili sličnim poslovima (ali nije neophodno)
  • Vozačku dozvolu B kategorije

Nudimo Vam:
  • Stimulativna primanja u skladu sa ostvarenim rezultatima
  • Prestižne uvjete rada
  • Samostalnost u organiziranju radnog dana
  • Edukaciju i stručno usavršavanje
  • Mogućnost napredovanja
  • Dinamičnu, podsticajnu i ugodnu radnu atmosferu i poslovno okruženje

Ako ste zainteresovani pridružite se timu koji ostvaruje rezultate!

Prijavu sa biografijom, motivacionim pismom  i dokazima o ispunjavanju uslova konkursa dostavite do 21.06.2019.godine na adresu:

EUROHERC osiguranje d.d.
Mije Keroševića bb, 75 000 Tuzla
s naznakom “za natječaj” ili putem opcije "PRIJAVI SE NA OGLAS"

Broj pozicija

2