Voditelj/ica prodaje

Puno radno Prodaja

Opis posla

Opis posla:

- Vođenje,organiziranje,usklađivanje i kontroliranje maloprodaje

- Organizacija rada maloprodaje (treninzi, zamjene, uvođenja, GO..)

- Praćenje i procjenjivanje radne uspješnosti tima

- Unapređenje maloprodajnih jedinica uz stalni nadzor i kontrolu kroz ključne pokazatelje poslovanja

- Praćenje ulaza i izlaza robe kroz maloprodaju sa naglaskom na praćenje koeficijenta obrta roba, dobavljača i objekata, u cilju poboljšanja rentabilnosti poslovanja

- Praćenje i briga o zalihama

- Učešće u kreiranju prodajnih ciljeva, strategije i razvojnih planova za maloprodaju, realizacija i praćenje istih te izvještavanje nadređenih

Uslovi:

- VŠS/VSS, ekonomski smjer

- Iskustvo u vođenju tima, mentoriranju i razvoju zaposlenika

- Prednost imaju kandidati koji imaju radno iskustvo od najmanje 2 godine na sličnim ili istim posovima

- Dobre komunikacijske vještine i vještine rješavanja konflikata

- Dinamičnost, inovativnost, odgovornost za rezultate rada

- Poznavanje MS Office paketa

- Vozačka dozvola "B" kategorije

Nudimo:

- Stimulativna primanja u skladu sa ostvarenim rezultatima rada

- Samostalnost u radu i kod donošenju odluka

- Dinamično radno okruženje

- Mogućnost napredovanja

Sve prijave možete slati putem opcije "PRIJAVI SE"