Projektni / prodajni inženjer (m/ž)

Puno radno Ostalo

Opis posla

OPIS POSLOVA I ODGOVORNOSTI:
  • Pronalaženje projekata, koji su u toku ili se rade ili će tek biti i saradnja s arhitektima i projektantima i ubacivanje (predprojektiranje) proizvoda  kompanije u te projekte
  • Samostalna projektna prodaja
  • Akvizicija novih klijenata i prezentacije
  • Pružanje podrške postojećim klijentima
  • Analiza kupaca i usmjeravanje prodaje
  • Planiranje prodajnih i marketinških aktivnosti
  • Odgovornost za realizaciju ciljeva prodaje
  • Analiza tržišta i praćenje tržišnog natjecanja
  • Izvještavanje i analiza rezultata prodaje
  • Ostali poslovi po nalogu direktora

VAŠE KOMPETENCIJE:
  • Visoka razina samostalnosti, marljivosti i odgovornosti
  • Visoka motiviranost i fokusiranost na rješenja, a ne na probleme
  • Visoko razvijene prodajne i pregovaračke vještine
  • Prodajne vještine u prodaji na istoj ili sličnoj poziciji u projektnoj prodaji elektro materijala
  • Iskustvo u radu s investitorima, arhitektima, projektantima i izvođačima
  • Napredno poznavanje rada na računaru
  • Komunikativnost i kooperativnost u komunikaciji

UVJETI:
  • Tri godine radnog iskustva u prodaji na istoj ili sličnoj poziciji u projektnoj prodaji rasvjete ili elektro materijala
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Engleski i/ili njemački jezik

ZNANJA I KVALIFIKACIJE OD PREDNOSTI:
  • VSS - fakultet elektrotehnike (ili građevine, arhitekture, mašinstva,  ekonomije…)
  • Projektiranje u Auto CAD-u
  • Aktivno znanje tehničkog engleskog jezika u govoru i pismu
  • Interes i razumijevanje rasvjetnih rješenja, trendova i tehnoloških novosti
  • Sposobnost kreiranja novih koncepata i rješenja
  • Rad u RELUX ili DIALUX aplikaciji

Ako  ste  zainteresovani za poziciju Prodajni inžinjer i ispunjavate tražene uslove, molimo pošaljite CV na  e-mail adresu sarajevo@trenkwalder.com sa naznakom „Prijava za posao – Prodajni inžinjer“

Oglas ostaje otvoren 30 dana od datuma objave.

Napomena: Samo kandidati koji budu ispunjavali uslove će biti kontaktirani od strane agencije. Hvala na razumijevanju