Monter reklama (m/ž)

Puno radno Ostalo

Opis posla

OPIS POSLOVA I ODGOVORNOSTI:
  • Rezanje, bigovanje i ljepljenje pleksi stakla
  • Rezanje, bigovanje i brušenje aluminijskih i željeznih ploča
  • Sastavljanje reklama (dibond ploča, pleksi, željeznih i aluminijskih ploča)
  • Montaža na terenu (Slovenija, Hrvatska, Austrija)

VAŠE KOMPETENCIJE:
  • Samostalnost u radu
  • Kreativna, dimanična i komunikativna osoba

UVJETI:
  • Iskustvo rada na izradi i montaži reklama je prednost
  • Njemački jezik – poželjno poznavanje
  • Odgovornost i savjesnost u izvršavanju zadataka
  • Spremnost i želja za učenjem novih vještina

Ako  ste  zainteresovani za poziciju Monteri reklama i ispunjavate tražene uslove, molimo pošaljite CV na  e-mail adresu sarajevo@trenkwalder.com sa naznakom „Prijava za posao – Monteri reklama“

Oglas ostaje otvoren 30 dana od datuma objave.

Napomena: Samo kandidati koji budu ispunjavali uslove će biti kontaktirani od strane agencije. Hvala na razumijevanju.
Lokacija: Maribor, Slovenija
Broj izvršilaca: 1
Datum objave: 11.06.2019.
Trajanje oglasa: 30 dana (ističe 11.07.2019. )
Isprintaj oglas