Sales and Development Manager

  • House.ba
  • Sarajevo, Bosna i Hercegovina
  • do 10.06.2020
Puno radno Ekonomija i finansije Komercijala - Prodaja Konsalting Marketing Menadžment i upravljanje

Opis posla

Novi i najposjeceniji BH servis za arhitekturu, dizajn i uredjenje enterijera House.ba trazi kandidate za poziciju Sales and Development Managera.

Glavni fokus ce biti na razvijanju postojece mreze i akviziciji novih klijenata, ostvarivanju prodajnih i marketinskih ciljeva te pracenju i analizi performansi.

Opis zadataka:

Izrada i pracenje sales planova i strategije prodajnih i razvojnih aktivnosti

Promoviranje brenda, prodaje i projekata
Povecanje baze klijenata

Ostvarivanje zadatih KPI's
Organizacija dnevnih i sedmicnih kvota za sales calls i prezentacije kompanije
Analiza trzista i konkurencije

Izrada sales i marketinskih izvjestaja sa prijedlozima unapredjivanja

Uslovi:

BA/MA diploma iz oblasti ekonomije/marketinga
Pozeljno prethodno iskustvo u kreiranju/ostvarivanju prodajnih/marketinskig strategija
Pregovaracke i analiticke vjestine, timski rad i samoinicijativa

Nudimo zanimljiv i dinamican posao u inovativnom i mladom timu, stimulativna primanja i mogucnost napredovanja !

Ukoliko mislite da ste pravi kandidat za ovu poziciju, molimo Vas da posaljete Vasu prijavu i CV na info@house.ba.

Oglas ostaje otvoren 15 dana od dana objavljivanja.

Vas House.ba Tim

Broj pozicija

1