Vozač teretnih i motornih vozila (m/ž)

  • Amko
  • Sarajevo, Bosna i Hercegovina
  • do 11.07.2019
Puno radno Transport - Skladištenje i logistika

Opis posla

Opis posla:
  • Upravlja i rukuje motornim i teretnim vozilima
  • Brine o ispravnosti vozila
  • Vrši utovar i istovar robe

Od Vas očekujemo:
  • SSS
  • Obavezno posjedovanje C i E kategorije
  • Radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
  • Posjeduje položen državni ispit
  • Dobro razvijene organizacijske sposobnosti
  • Fleksibilnost i sposobnost prilagođavanja timskom radu

Uz prijavu na konkurs dostaviti kopije dokumenata koji se ne vraćaju:
  • Dokaz o stručnoj spremi- diploma o završenom školovanju
  • Eventualnu preporuku predhodnog poslodavca
  • Kratka biografija

Ukoliko želite postati dio našeg uspješnog tima, svoju prijavu (CV/Biografiju) možete poslati putem opcije "PRIJAVI SE NA OGLAS".

Kandidati pored konkursom predviđenih uslova, dužni su ispunjavati i opće uslove predviđene Zakonom  o radu.

Potrebne dokumente kojima se dokazuje ispunjavanje uslova konkursa  možete dostaviti lično (svakim radnim danom od 08 - 16 h),  putem pošte  na adresu Ul.Branilaca Sarajeva 20/10 Sarajevo ili putem opcije "PRIJAVI SE NA OGLAS". Za sve dodatne informacije obratiti se na kontakt telefon 033/660-624.

Oglas ostaje otvoren 30 dana od dana objavljivanja.

Broj pozicija

2