Prodajni predstavnik (m/ž)

Puno radno Ostalo Prodaja

Opis posla

Broj pozicija:
Mjesto rada: Cazin
Regija djelovanja: Unsko-Sanski kanton (Bihad, Cazin, Bužim, Velika Kladuša, B. Krupa)

Uslovi:
  • SSS/VSS
  • vozačka dozvola "B" kategorije
  • radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima minimalno 2 godine

Potrebna znanja i sposobnosti:
  • poznavanje svih kanala prodaje
  • izražene organizacijske, komunikacijske, pregovaračke i prodajne sposobnosti
  • odgovornost, profesionalnost i samostalnost u radu
  • poznavanje regije USK

Opis posla:
  • ugovaranje, zaključivanje i realizacija prodaje u skladu sa planovima
  • kontrola I odgovornost za naplatu robe i valutu pladanja
  • rad na terenu i uspostavljanje partnerskih odnosa sa kupcima
  • pradenje, analiza I izvještavanje o aktivnostima konkurencije

Nudimo:
  • progresivnu zaradu i bonuse
  • samostalnost I fleksibilnost u radu
  • službeno vozilo I telefon
  • mogudnost napredovanja

Prijave sa detaljnim CV- om slati:
  • putem opcije "PRIJAVI SE NA OGLAS"
  • ili putem pošte na adresu: Jakupovci bb, 78250 Laktaši

Svi kandidati koji budu ispunjavali uslove I budu u užem izboru bide blagovremeno kontaktirani.
Oglas ostaje otvoren 10 dana od dana objave.