Vozač-dostavljač (m/ž)

  • Planet doo
  • Sarajevo, Tuzla Bosna i Hercegovina
  • do 05.06.2019
Puno radno Transport - Skladištenje i logistika

Opis posla

Vozač-dostavljač  - 5  izvršilaca (m/ž) sa sjedištem u Sarajevu, 3 izvršioca u Tuzli

Opis radnog mjesta
  • Dostava i otprema robe kupcima u maloprodaji,
  • Utovar, istovar i skladištenje robe,
  • Održavanje čistoće u radnom prostoru ( vozilo, skladište),
  • Redovito održavanje motornih vozila ( pranje, čišćenje, servis),
  • Briga o preuzetoj robi i popratnoj dokumentaciji,
  • Uredno i ažurno vođenje zadanih evidencijskih izvještaja.

Očekujemo

Kandidati za navedenu poziciju trebaju ispunjavati sljedeće uvjete:
  • SSS,
  • Radno iskustvo u poslovima dostave robe kupcima u maloprodaji,
  • Vozačka dozvola C kategorije bez ograničenja
  • Položen državni ispit
  • Kartica za digitalni tahograf
  • Po mogućnosti preporuka

Za navedenu poziciju nudimo
  • Stimulativna mjesečna primanja
  • Izazovan posao u dinamičnom okruženju,
  • Pozitivnu radnu atmosferu i rad u timu motiviranih suradnika.

Ukoliko zadovoljavate navedene uvjete, spremni ste na nove izazove i rad u dinamičnom okruženju, pošaljite nam svoj CV putem opcije "PRIJAVI SE NA OGLAS" ili putem pošte na adresu: Planet d.o.o,  Safeta Zajke 271, 71000 Sarajevo s naznakom “ZA NATJEČAJ”.

Samo kandidati koji uđu u uži izbor će se kontaktirati. Oglas je otvoren do 05.06.2019.

Broj pozicija

8