Vodeći specijalist za kartične proizvode (m/ž)

Puno radno Ostalo

Opis posla

OPIS POSLOVA:
  • Održavanje i kontinuirano unapređenje baze podataka kartičnih proizvoda i kupaca
  • Koordinacija i provedba projektnih zadataka
  • Analiza tržišta, potrošačkih trendova, vanjskih i unutrašnjih uticaja s ciljem poboljšanja poslovnih rezultata
  • Iniciranje aktivnosti/ projekata koji povećavaju učinkovitost prodaje i profitabilnosti kartičnih proizvoda

PREDNOSTI:

Prednost imaju kandidati koji:
  • su samoinicijativni i proaktivni
  • lako se prilagođavaju promjenama i dinamičnoj radnoj atmosferi
  • Posjeduju izvrsne komunikacijske, organizacijske i planerske vještine
  • Posjeduju izvrsne analitičke i sposobnosti upravljanja vremenom i prioritetima
  • Poznaju osnovne računovodstvene propise

OSNOVNI UVJETI:
  • VSS
  • 3 godine relevantnog radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • Napredno poznavanje Excel-a
  • Napredno poznavanje engleskog jezika (u govoru i pismu)
  • Sposobnost koordinacije projektnih zadataka u skladu sa postavljenim rokovima
  • Izražena komunikativnost i orijentiranost ka rješavanju upita kupca

ŠTA VAM NUDIMO?
  • Mogućnost rada i razvoja karijere u dinamičnom korporativnom okruženju u timu izvrsnih stručnjaka
  • Redovna mjesečna primanja te mogućnost učešća u korporativnim sistemima nagrađivanja i priznavanja
  • Osigurana stručna osposobljavanja i razvoj vještina

Pozivamo Vas da se prijavite najkasnije do 22.5.2019. godine., putem opcije „PRIJAVI SE NA OGLAS“