Specijalist za upravljanje kategorijom (m/ž)

Puno radno Ostalo

Opis posla

OPIS POSLOVA:
  • Aktivno sudjelovanje u pregovorima, administriranje ugovora, praćenje i izvještavanje o realizaciji
  • Praćenje trendova i definiranje alata koji pomažu unapređenju kategorije
  • Sudjelovanje u planiranju aktivnosti upravljanja dobavljačima i razvoju marketinga i konkurentnosti
  • Koordinacija i provođenje nabave u gastro segmentu

PREDNOSTI:

Prednost imaju kandidati koji:
  • su samoinicijativni i proaktivni
  • lako se prilagođavaju promjenama i dinamičnoj radnoj atmosferi
  • Posjeduju izvrsne komunikacijske, organizacijske i planerske vještine
  • Posjeduju izvrsne analitičke sposobnosti
  • Posjeduju iskustvo rada sa HACCAP standardima

OSNOVNI UVJETI:
  • VSS
  • Minimalno 1 godina radnog iskustva u maloprodaji ili FMCG u poslovima vezanim za upravljenj i rad sa različitim kategorijama
  • Aktivno korištenje MS Offica-u
  • Napredno poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
  • Vozačka dozvola B kategorija

ŠTA VAM NUDIMO?
  • Mogućnost rada i razvoja karijere u dinamičnom korporativnom okruženju u timu izvrsnih stručnjaka
  • Redovna mjesečna primanja te mogućnost učešća u korporativnim sistemima nagrađivanja i priznavanja
  • Osigurana stručna osposobljavanja i razvoj vještina

Pozivamo Vas da se prijavite najkasnije do 22.05.2019. godine., putem opcije „PRIJAVI SE NA OGLAS“