Geološki tehničar / asistent (m/ž)

Puno radno Ostalo

Opis posla

Opis poslova:
  • učestvuje u identifikaciji različitih vrsta rude u jamama, kao i na deponiji rude na površini
  • pomaže Geolozima u proizvodnji, sa njihovim dnevnim zadacima, uz direktni ili indirektni nadzor
  • izvodi zadatke vezane za kontrolu kvalitete rude koja ulazi u separaciju, kao i za upravljanje zalihama na površini i u jami
  • priprema dokumentaciju za proizvodnju rude iz jame
  • podnosi izvještaj Rukovodiocu geološke službe rudnika.

Uslovi:
  • završena srednja rudarska škola (SSS) – smjer geološki tehničar
  • prethodno radno iskustvo u rudniku podzemne eksploatacije metala
  • aktivno poslovno znanje engleskog jezika, u govoru i pismu
  • pismenost i iskustvo u radu sa računarima (Microsoft office)
  • vozačka dozvola B kategorije
  • iskustvo u upravljanju terenskim vozilima 4x4.

Nudimo
  • redovna primanja
  • rad u mladom i izuzetno kvalitetnom timu
  • mogućnost usavršavanja i napredovanja u internacionalnoj kompaniji.

Mjesto rada: Olovo

Rok za prijavu je 31.05.2019. godine

Prijave, uz priloženu biografiju putem opcije "PRIJAVI SE NA OGLAS" ili na email: office@geomet.ba.

Samo kandidati koji uđu u uži izbor će biti pozvani na razgovor.

Broj pozicija

4