Administrator transakcija (m/ž)

Puno radno Administrativne usluge

Opis posla

Glavne odgovornosti:
  • Prikuplja informacije o raspoloživosti sredstava za plasmane kredita na bankovnim računima podružnica, te informacije o očekivanim plasmanima na dnevnoj osnovi
  • Kontroliše naloge za isplatu kredita u sistemu za plaćanje kredita sa primljenom najavom za isplatu
  • Autorizuje transakcije za isplatu kredita i druga plaćanja kao prvi ili drugi potpisnik
  • Prati izvršenje odobrenih naloga o transakcijama
  • Vrši usaglašavanje (rekonsilijaciju) bankovnih izvoda sa evidencijom u sistemu na dnevnoj osnovi

Potrebne kvalifikacije:
  • VSS ekonomskog smjera
  • Najmanje 2 godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • Poželjno znanje engleskog jezika
  • Izražena proaktivnost i dinamičnost
  • Razvijene organizacijske vještine i vještine logičke analize informacija
  • Dobro poznavanje  MS Office paketa
  • Vozačka dozvola B kategorije

Nudimo vam:
  • Stimulativne radne uslove
  • Rad u dinamičnom okruženju
  • Dodatne edukacije i usavršavanja

Područje rada: Sarajevo

Očekujemo Vaše prijave u formi CV-a uz visoku stopu motivacije putem opcije "PRIJAVI SE NA OGLAS".

Samo kandidati koji uđu u uži izbor biće kontaktirani.