Direktor direkcije Mreža (m/ž)

Puno radno Ostalo

Opis posla

Osnovne dužnosti:
  • Sprovođenje strategije poslovanja iz svih oblasti u okviru direkcije tj. Sektora Održavanja, Uplatnih mjesta, Logistike i Bezbjednosti
  • Odgovoran za rad i  poslovne rezultate direkcije Mreža i svih poslovnih procesa u okviru direkcije
  • Obezbjeđivanje dostupnosti  resursa neophodnih za funkcionisanje  poslovnih procesa u okviru direkcije
  • Kontrola i odobravanje troškova u okviru direkcije
  • Izrada novih i lokalizacija postojećih procedura rada i pravilnika
  • Izrada potrebnih izvještaja sa zaključcima, prijedlozima i sugestijama
  • Upravljanje i  kontrola rada zaposlenih u okviru direkcije
  • Saradnja sa izvršnim direktorima kompanije i direktorima sektora drugih tržišta

Uslovi:
  1. VII stepen stručne spreme
  2. Minimum 3 godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima, poželjno je radno iskustvo na rukovodećim pozicijama i iskustvo rada na vođenju većih projekata i izvještavanju o njima
  3. Odlično poznavanje osnova menadžmenta, dobro poznavanje finansija i pravljenja budžeta
  4. Poželjno poznavanje engleskog jezika
  5. Izražene komunikacijske vještine (pisane i usmene)
  6. Izražene vještine rukovođenja, organizovanja i planiranja
  7. Proaktivnost i jake interpersonalne vještine
  8. Integritet, lojalnost i razmijevanje poslovnih ciljeva i strategije

Ukoliko ste motivisani kao i mi, analitični, precizni, taktični i orijentisani na rezultat, molimo vas da svoje prijave sa radnom biografijom i propratnim pismom pošaljete putem opcije "PRIJAVI SE NA OGLAS". U naslovu mail-a (subject) navesti naziv pozicije za koju konkurišete.

Krajnji rok za podnošenje prijava je 15.05.2019. godine. Samo kandidati koji uđu u uži izbor biće kontaktirani. Nepotpune prijave neće biti uzete u obzir.