Kreditni/a analitičar/ka

  • MI-Bospo
  • Sarajevo, Bosna i Hercegovina
  • do 05.04.2019
Puno radno Administrativne usluge

Opis posla

OGLAS
za prijem u radni odnos na radno mjesto

Kreditni/a analitičar/ka u uredu u Sarajevu, tri (3) izvršioca/teljice

Radni odnos se zaključuje na određeno vrijeme u trajanju od dvanaest (12) mjeseci uz mogućnost produženja.
Probni rad je u trajanju od šest (6) mjeseci.

Uslovi koje kandidat/kinja treba da ispunjava:
  • SSS, VŠS, VSS, ekonomskog  smjera
  • vozačka dozvola B kategorije
  • poznavanje rada na računaru Word i Excel
  • spremnost za rad na terenu

Lične kvalitete: izražena komunikativnost, transparentnost, sposobnost pregovaranja.

Na Oglas se možete prijaviti na sljedeći način:
  • popunjavanjem Prijave za posao na web stranici www.mi-bospo.org, pod rubrikom 'ZAPOSLENJE'
  • putem e-maila mi-bospo@mi-bospo.org
  • poštom na adresu MKF MI-BOSPO Tuzla, ul. Bosne srebrene bb, 75000 Tuzla

Uz Prijavu za  posao obavezno je dostaviti i Motivaciono pismo.

Više informacija o Oglasu možete dobiti na besplatnu info liniju 0800 202 53.

Opis posla možete preuzeti na web stranici www.mi-bospo.org.

Oglas je otvoren do 05.04.2019. godine.

Broj pozicija

3