Fakturant/ica

Puno radno

Opis posla

Opis posla:

- Prijem i obrada narudžbi

- Izdavanje naloga za otpremu skladištu

- Izdavanje i štampanje otpremnica, računa i ostalih dokumenata robno skladišnog poslovanja

- Arhiviranje dokumentacije i uredno slaganje u registratore

- Komunikacija i saradnja sa skladištem

- Komunikacija i saradnja sa prodajnim timom

- Komunikacija i saradnja sa ostalim dijelovima firme

- Komunikacija i saradnja sa kupcima

- Održavanje čistoće u radnom prostoru

- Uredno i ažurno vođenje zadanih evidencijskih izvještaja

Uslovi:

- SSS (Srednja stručna sprema)

- Poželjno iskustvo na istim i sličnim poslovima (ali nije neophodno)

- Poznavanje rada na MS Office aplikacijama

- Komunikativna, ozbiljna i marljiva osoba sa izraženim timskim duhom

Nudimo:

- Stimulativnu zaradu prema iskazanim performansama

- Obuku u zemlji

- Rad u modernom okruženju

- Mogućnost napredovanja

Sve prijave možete slati putem opcije "PRIJAVI SE".