Rukovodilac procesa plastifikacije (m/ž)

Puno radno Ostalo

Opis posla

Opis poslova:
  • Organizuje i rukovodi poslovima u procesu plastifikacije. Učestvuje u planiranju i odgovara za kvalitet i ostvarenje proizvodnje plastificiranih proizvoda. Podnosi izvještaje o ostvarenoj proizvodnji i realizaciji usvojenih planova u procesu plastifikacije.
  • Sa službom održavanja učestvuje u planiranju i realizaciji održavanja opreme za koju je zadužen (preventivno i interventno održavanje opreme).
  • Prati primjenu kompletne tehnologije u pogonu površinske zaštite i daje prijedloge za poboljšanje proizvodnje. Učestvuje u rješavanju problema površinske zaštite postupkom anodizacije.
  • Odgovara za primjenu postupaka i uputstava sistema kvaliteta i zaštite životne sredine kao i  primjenu mjera ZNR i PPZ-a.

Posebni uslovi:
  • VSS hemijskog, tehnološkog smjera,
  • najmanje 12 mjeseci radnog iskustva u metalnoj industriji na istim ili sličnim poslovima,
  • odlično poznavanje engleskog jezika i rada na računaru.

Opšti uslovi:
  • zdravstvena sposobnost,
  • da se protiv kandidata ne vodi krivični postupak i da nije kažnjavan (dostavlja se pri zasnivanju radnog odnosa).

Mjesto rada: Vlasenica

Prijave na konkurs sa kratkom biografijom možete slati putem opcije "PRIJAVI SE NA OGLAS". Kandidati koji uđu u uži izbor biće pozvani na intervju. Konkurs je otvoren do 25.03.2019.  godine.