Prodavač rezervnih dijelova / Skladištar (m/ž)

Puno radno Transport - Skladištenje i logistika

Opis posla

KAM I BUS d.o.o. je tvrtka koja se bavi prodajom  rabljenih gospodarskih vozila, rezervnih dijelova za gospodarska vozila te održavanjem gospodarskih vozila. Posluje na lokacijama Doboj Jug, Laktaši i Sarajevo.

U skladu s planiranim razvojem poslovanja tražimo marljive, stručne i okretne osobe (m/ž) za radna mjesta:
PRODAVAČ REZERVNIH DIJELOVA  / SKLADIŠTAR

Mjesto rada: Doboj

Poslovi:
  • prodaja rezervnih dijelova za kamione i autobuse
  • izrada kalkulacija, kupoprodajnih ugovora i drugih komercijalnih dokumenata
  • poslovi izdavanja, utovara, istovara i sortiranja robe

Uvjeti:
  • VŠS ili SSS - tehničkog ili ekonomskog smjera
  • prednost radno iskustvo na prodaji rezervnih dijelova
  • napredna upotreba računala
  • znanje njemačkog ili engleskog jezika
  • vozačka dozvola B kategorije
  • spremnost na obuku u Doboju  ili Zagrebu

Izabranim osobama nudimo  rad u modernom i poslovno pokretljivom okruženju, mogućnost stalnog osobnog usavršavanja i primjerne uvjete.

Vašu ponudu za zaposlenje i životopis očekujemo u roku 15 dana od objave natječaja putem opcije "PRIJAVI SE NA OGLAS" ili na našu e-mail adresu: posaokamibus@kamibus.ba