Komercijalista (m/ž)

Puno radno Komercijala - Prodaja

Opis posla

Osnovne obaveze i zadaci:
  • Prodaja i unapređenje prodaje vlastitih proizvoda i trgovačkih roba iz prodajnog asortimana
  • Redovno praćenje stanja i uredno održavanje snabdjevenosti i zaliha kod kupaca
  • Izrada izvještaja o prodaji i naplati na regiji za koju je odgovoran
  • Predlaganje metoda i mjera unapređenja prodaje

Uslovi:
  • SSS
  • 1 godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • Sposobnost rada u  timu
  • Vozačka dozvola „B“ kategorije
  • Ostali Zakonom propisani uslovi

Potrebne vještine i kompetencije:
  • Profesionalnost i posvećenost poslu i radnim zadacima
  • Usmjerenost ka postizanju ciljeva
  • Entuzijazam i energičnost
  • Timski duh

Nudimo vam:
  • Prijatno radno okruženje
  • Profesionalni rad i razvoj u kompaniji koja je lider na tržištu

Mjesto rada:
  • Regija Tuzla – 2 Izvršioca

Ukoliko ispunjavate navedene uslove, molimo Vas, da nam svoju biografiju pošaljete zaključno sa 25.03.2019. putem opcije "PRIJAVI SE NA OGLAS".
Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Broj pozicija

2