Stručni saradnik za finansijske poslove

Puno radno Ostalo

Opis posla

Opis posla:

- Izrada mjesečnih , kvartalnih i godišnjih finasijskih izvještaja, analiza prihoda i troškova

- Organizacija izvoza , izrada faktura i knjiženje, praćenje troškova, izvještavanje

- Vođenje robnog i finansijskog knjigovodstva, poreznih evidencija, evidentiranje i knjiženje KUF i KIF, obračun PDV-a

- Blagajničko poslovanje, poslovi finansijskog knjigovodstva, obračun diretknih poreza, naknada i taxi, kontrola i obračun isplata plaća i naknada radnicima

- Izrada putnih  naloga

- Izrada kvartalnih statističkih izvještaja za potrebe statistike, izrada finansijskih izvještaja,  bilance za potrebe porezne uprave kao i pojedinačnih izvještaja (dnevnih, sedmičnih, kvartalnih i godišnjih ) za vlastite potrebe

- Ostale knjigovodstvene poslove u skladu sa poslovanjem društva

Uslovi:

- SSS  ili VSS ekonomskog smjera

- Poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu

- Certifikat ovlaštenog računovođe

- Poželjno poznavanje Pantheon ERP-a

- Poznavanje važećih računovodstvenih propisa i standarda

- Obavezno radno iskustvo

Sve prijave možete slati putem opcije "PRIJAVI SE".