Voditelj ključnih kupaca/Key Account Manager (m/ž)

Puno radno Ostalo

Opis posla

  • Voditelj ključnih kupaca/Key Account Manager (m/ž)

Opis radnog mjesta:

Ukoliko ste:
Željni stalno raditi na sebi kroz samoinicijativno učenje, školovanje kod ino partnera, nepoznanice Vam nisu prepreka već izazov, dinamična ste i komunikativna osoba, onda vam to naša organizacija može pružiti.

Vaše odgovornosti:
  • Servisiranje postojećih klijenata i pronalaženje novih
  • Sastavljanje plana prodaje u dogovoru sa Upravom i  realizacija istog na mjesečnoj razini
  • Prezentacija proizvoda i usluga kupcima
  • Koordinacija aktivnosti unutar firme
  • Izgradnja dugoročnih i snažnih poslovnih veza sa kupcima kroz  partnerski odnos i potpuno razumjevanje njihovih potreba
  • Stalno praćenje dešavanja na tržištu i identifikovanje prilika za povećanje prodaje.

Vrsta posla: Stalni radni odnos sa probnim rokom od 3 mjeseca
Kanton: Sarajevo

O zaposleniku

Što očekujemo:
  • VSS  ekonomskog smjera
  • 5 godina iskustva u realizaciji prodaje i prodajnih ciljeva
  • Minimalno 3 godine iskustva u vodjenu prodajnog tima
  • Razvijene komunikacijske i prodajne vještine
  • Dobre organizacijske sposobnosti, neovisnost i  fleksibilnost
  • Odlično poznavanje engleskog jezika (u govoru i pismu)
  • Izvrsno poznavanje MS Office paketa s naglaskom na Excel

Znanja i kvalifikacije:

Nudimo:
  • Redovna  primanja + bonus na ostvarene ciljeve
  • Ugovor o radu na neodređeno vrijeme uz probni rok 3 mjeseca
  • Edukacije u inozemstvu i putovanja
  • Rad u okruženju tvrtke perspektivnog razvoja

Strani jezik: Engleski  jezik- aktivno
Poznavanje rada na računalu: Odlično

Kontakt podaci
Naziv poduzeća: Arben grafički sistemi d.o.o.
Adresa: Bugojanska 12, 71000 Sarajevo
Kanton: Sarajevo

Napomena: CV isključivo slati u evropskom formatu putem opcije "PRIJAVI SE NA OGLAS" sa naznakom radnog mesta.
Oglas ostaje otvoren 30/trideset/ dana.