Menadžer prodaje (m/ž)

  • Sixt
  • Sarajevo International Airport, Kurta Schorka, Sarajevo, Bosna i Hercegovina
  • do 25.02.2020
Puno radno Marketing Prodaja

Opis posla

Mi smo uspješna multinacionalna kompanija koja svoje usluge/proizvode nudi klijentima na domaćem i inostranim tržištima.

Jedna smo od vodećih firmi u izdavanju motornih vozila u BiH i svijetu.

U svrhu daljnjeg  poslovanja tražimo jednog izvršioca za poziciju:

Mjesto rada: Sarajevo

OPIS POSLA:
  • Razvijanje i odrzavanje poslovnih odnosa  i saradnje sa novim i starim klijentima
  • Svakodnevni telefonski i licni kontakt sa klijentima
  • Redovne posjete potencijalnim i stalnim klijentima te sastavljanje izvještaja nakon posjete i prezentacija istih
  • Slanje ponuda, prezentacija i zakljucivanje poslova
  • Kontakt osoba za informacije uz dodjeljene projekte
  • Proslijeđuje sve poslovne podatke u odjele i redovno informiše nadređene
  • Realizacija poslovnih planova,pravljenje nedjeljnih I mjesecnih izvjestaja
  • Koordinacija s odgovornim odjelima oko obrade ponude i realizacije kompletnog procesa

PROFESIONALNE OSOBINE,KVALIFIKACIJE I RADNO ISKUSTVO:
  • Obavezno iskustvo na poslovima prodaje-menadzer prodaje  minimum 2 godine
  • Odlično poznavanje engleskog jezika
  • Odlično poznavanje MS Office računarskih programa,
  • Dobre organizacione i komunikacijske vještine,
  • Sposobnost samostalnog i sistematskog rada,
  • Razvijene komunikacijske I pregovaračke sposobnosti
  • Razvijene organizacijske sposobnosti, timski rad, taktičnost
  • Aktivan vozac u B kategoriji

OD SVIH KANDIDATA OČEKUJEMO:
  • Razvijene komunikacijske sposobnosti
  • Dobre organizacione sposobnosti
  • Visoki stepen savjesnosti i predanosti poslu
  • Dinamičnost, komunikativnost, lojalnost
  • Spremnost na rad i obuku na radionicama i izvan Bosne i Hercegovine
 KAO KOMPANIJA NUDIMO VAM:

  • Zapošljavanje u dinamičnom i prijateljskom radnom okruženju
  • Odlicnu stimulativnu zaradu u zavisnosti od zalaganja i uspjeha u prodaju
  • Atraktivno vrednovanje sa beneficijama i mjesecnim bonusom
  • Fiksni plus varijabilni dio

Molbu sa biografijom  dostavite putem opcije "PRIJAVI SE NA OGLAS".

Sve dodatne informacije na brojevima telefona: 066/289-269.

U razmatranje za prijem uzimamo i one koji ne ispunjavaju sve gore navedene kvalifikacije ali kod kojih postoji izražena zainteresovanost za obuku i usavršavanje za radnu poziciju saradnika za odnose sa kupcima.

Konkurs ostaje otvoren do popunjenja radnih mjesta.

Lokacija: Sarajevo

Broj pozicija:1
  • Datum objave: 25.02.2019.