Inženjer na gradilištu (m/ž)

Puno radno Građevinarstvo

Opis posla

Uslovi:
  • VŠS/VSS, VI/VII stepen stručne spreme tehničkog smjera  – mašinski fakultet i elektrotehnički fakultet
  • Minimalno 1 godina radnog iskustva na poslovima iz struke (rad na gradilištu)
  • Obavezno poznavanje engleskog jezika (nivo znanja minimalno B1)
  • Poznavanje rada na računaru MS Office paket, Outlook, AutoCad)

Napomena:

Kandidati svoju prijavu mogu dostaviti lično ili poštom na adresu:

Ul. Nova 26 (Skenderija), 71 000 Sarajevo ili putem opcije "PRIJAVI SE NA OGLAS" uz naznaku Prijava za poziciju: Inženjer

Prijava treba da sadrži:
  • Biografiju (CV)
  • Dokaze o ispunjavanju gore navedenih uslova i to: potvrde o ranijim zaposlenjima ili pisma preporuke, certifikati itd.

Napomena: Kandidati sa položenim stručnim ispitom imaju prednost pri izboru za navedenu poziciju

Zaposlenje podrazumijeva rad na određeno vrijeme na gradilištima u Libiji.
Nepotpune prijave neće biti uzete u razmatranje.
Kandidati koji uđu u uži krug biće pozvani na razgovor.

Broj pozicija

2