Interni kontrolor

Puno radno Ostalo

Opis posla

Opis posla:

- Kontrola poslovnica na području djelovanja

- Provođenje internih akata i ostalih zakonom propisanih obaveza

- Istraživanje tržišta, priprema planova i analiza radi daljeg praćenja aktivnosti na tržištu

- Pravovremeno i tačno izvještavanje o poslovanju u okviru svojih odgovornosti

Uslovi:

- SSS/VŠS/VSS

- Sa ili bez radnog iskustva

- Poznavanje rada na računaru

- Posjedovanje vozačke dozvole "B" kategorije (aktivan vozač)

- Spremnost na putovanja i rad na terenu

- Odgovornost u obavljanju radnih zadataka

- Odlične organizacijske, pregovaračke i komunikacijske sposobnosti

- Kreativnost i spremnost na timski rad

Nudimo:

- Mogućnost profesionalnog usavršavanja i napredovanja shodno postignutim rezultatima

- Rad u dinamičnom okruženju

- Rad u mladom i stručnom timu

- Aktivno učešće u razvoju firme

- Korištenje slućbenog vozila u svrhu posla

Prijaviti se možete putem opcije "PRIJAVI SE".

Broj pozicija

2