Prodavač / prodavačica u caffe baru

Puno radno Prodaja

Opis posla

PRODAVAČ/ICA U CAFFE BARU (FRESH CORNER)

Mjesto rada: Zeničko - dobojski kanton, (Doboj)
Broj izvršilaca: 3

OPIS POSLOVA:
  • Vaš svakodnevni posao je učiniti da se svaki  gost osjeća ugodno i da se opet vrati na Vaše maloprodajno mjesto, očekujući da ćete ga baš Vi poslužiti i dati mu preporuku za narudžbu iz našeg bogatog asortimana hrane i pića.
  • Prodaja i priprema jednostavnih obroka te kontinuirano informiranje kupaca o proizvodima u ponudi.
  • Obavljanje fizičkog  i administrativnog prijema robe te izrada smjenskih/dnevnih obračuna prodaje.
  • Vođenje brige o higijeni, urednosti i izgledu caffe bar-a.

OSNOVNI UVJETI:
  • Srednja stručna sprema
  • Osnove poznavanja rada na računaru (Outlook, Word, Excel)
  • Poznavanje rada na fiskalnoj blagajni te poznavanje naplate za različite oblika plaćanja – gotovina, kartično plaćanje.

PREDNOSTI:
  • Prednost će imati kandidati koji vole ovaj  posao, koji su ljubazni i mogu se prilagoditi različitim tipovima gostiju, koji su timski igrači, koji su prilagodljivi,  energični, motivirani i usmjereni na rezultat, a najbolji rezultat je zadovoljan kupac.
  • Poznavanje engleskog ili nekog drugog stranog jezika za ostvarivanje osnovne komunikacije sa stranim kupcima.
  • Iskustvo rada  u visoko frekventnim ugostiteljskim lokacijama i trgovinama.

ŠTA VAM NUDIMO?
  • Redovna mjesečna primanja
  • Kvartalne stimulacije ovisno o ostvarenim rezultatima
  • Mogućnost učešća u korporativnim sistemima nagrađivanja i priznavanja
  • Osigurana stručna osposobljavanja i razvoj vještina

Pozivamo Vas da se prijavite najkasnije do 15.02.2019. godine, putem prijave na web stranici Holdina d.o.o. te da naznačite za koje radno mjesto se prijavljujete.

Broj pozicija

3