Referent nabave (m/ž)

Puno radno Administrativne usluge

Opis posla

Odgovornosti i zadaci:
  • vođenje i upravljanje nabavom, logistikom i skladištem
  • kancelarijski i terenski rad
  • koordinacija cjelokupnog procesa nabave po definisanim standardima
  • nabava proizvoda
  • kontaktiranje dobavljača i vođenje pregovora
  • odgovornost za robu i stanje skladišta, organizacija isporuke
  • osiguravanje i praćenje zaliha
  • kontinuirano analiziranje i praćenje troškova
  • priprema i prezentacija potrebnih izvještaja analiza i planova

Uslovi koje kandidat treba da ispunjava:
  • VSS/VŠS/SSS
  • Prednost imaju kandidati sa visokom stručnom spremom
  • Odlično znanje engleskog jezika (pismo i govor)
  • Poznavanje rada na računaru (MS Office)

Od kandidata se očekuje spremnost na službena putovanja u trajanju do 10 dana (sajmovi, posjeta dobavljačima)

Kontaktiraćemo samo one kandidate koji uđu u uži izbor!

Prijaviti se možete putem opcije "PRIJAVI SE NA OGLAS".