Rukovodilac organizacionih dijelova (m/ž)

Puno radno Administrativne usluge Ostalo

Opis posla

Oglas za prijem u radni odnos:
Rukovodilac organizacionih dijelova Mostar, Čapljina i Trebinje 1 izvršilac
Mjesto rada po dogovoru

GLAVNE ODGOVORNOSTI:
Sprovodenje strategije fondacije pružanjem usluge na pragu, jednostavnosti i brzine odobravanja kredita. Upravljanje ljudskim
resursima u cilju ostvarivanja planova promocije, izdavanja i naplate kredita, kompletnost i ažurnost dokumentacije kreditnih odbora
i aktivnih kredita je od posebne važnosti na ovoj poziciji.

USLOVI ZA PRIJAVU:
  • VSS (ECTS 240), Univerzitetska diploma iz oblasti ekonomije ili menadžmenta,
  • 2 godine radnog iskustva u mikrofinansijama,
  • Aktivno poznavanje rada sa MS Office aplikacijama,
  • Organizacijske, komunikacijske, liderske, prezentacijske i pregovaracke sposobnosti,
  • Iskustvo u rukovodenju osobama i timovima, iskustvo u kreiranju i izvršavanju obuka,
  • Dobro vozacko iskustvo.

Kandidati, osim uslova za prijavu, treba da ispunjavaju sljedece uslove:
  • Da su pouzdani i motivisani za rad,
  • Da su fleksibilni u smislu radnog vremena i mjesta rada,
  • Da su spremni da rade u timovima,
  • Da su spremni na naporan rad i putovanja,
  • Da su spremni na kontinuiranu edukaciju i kontinuiran aktivni doprinos.

NUDIMO:
  • Radni odnos na odredeno vrijeme uz mogucnost produženja,
  • Probni rad u trajanju od 3 mjeseca sa mogucnošcu produženja do maksimalno 6 mjeseci,
  • Stimulacije za postignute rezultate,
  • Efikasnu tehnicku i materijalnu podršku.

Ukoliko ste zainteresovani da se pridružite našem timu, dostavite svoju prijavu putem sljedeceg elektronskog linka:
Zadržavamo pravo da razgovor i testiranje obavimo samo sa kandidatima koji udu u uži izbor. Dostavljanjem prijave kandidati daju
saglasnost Partner mikrokreditnoj fondaciji Tuzla da njihove licne podatke, navedene u prijavi, može obradivati u svrhu provodenja
postupka zapošljavanja i na osnovu tih podataka vršiti provjere licnih karakteristika i profesionalnih referenci kod bivših poslodavaca,
tražiti podatke iz službenih evidencija nadležnih državnih organa, te nakon okoncanja postupka zapošljavanja ove podatke pohraniti
u svojim službenim evidencijama na period od 6 mjeseci.
Za više informacija možete se javiti putem telefona 035 300 250 ili besplatne info linije na broj: 080 020 207.
Oglas ostaje otvoren do popunjavanja pozicija.
Više o nama možete saznati na našoj web stranici: www.partner.ba

Broj pozicija

1